299/2023 Λήψη απόφασης περί έγκρισης παράτασης της Προγραμματικής Σύμβασης μεταξύ των Δήμων Ραφήνας–Πικερμίου και Σπάτων–Αρτέμιδας και της Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε., όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, για την κατασκευή του δευτερεύοντος δικτύου αποχέτευσης, σε οικισμούς Β’ και Γ’ Προτεραιότητας της Οδηγίας 91/271 ΕΟΚ, και ειδικότερα το άρθρο 6 αυτής, σύμφωνα με το οποίο «Η διάρκεια ισχύος της συμβάσεως μπορεί να παρατείνεται κατόπιν σύμφωνης γνώμης των μερών».